Regulamin

Go down

Regulamin

Pisanie by Admin on Czw Sie 02, 2018 11:22 am

REGULAMIN


Regulamin Ogólny

1. Forum jest chronione przez prawa autorskie- nie można kopiować jego treści ani przekazywać ich osobom trzecim.
2. Zabronione jest rozpowszechnianie grafik oraz treści rasistowskich, pornograficznych, obrażających innych ludzi lub grupy i łamiących prawo polskie.
3.Wszystkie obrazki, grafiki, cytaty itp. nie mogą łamać praw autorskich i muszą mieć napisanego autora.
4. Jeśli użytkownik nie będzie aktywny na forum  przez miesiąc bez zgłoszenia tego w dziale nieobecności, jego konto jest zawieszane z możliwością odwieszenia po powrocie użytkownika do gry.
4b. Zawieszone postacie nie mogą uczestniczyć w fabule.
5 Zabrania się reklamowania innych for i portali społecznościowych na pw i shotboxie oraz w postach - na to jest specjalny dział wymiana bannerów
6 Nie można usuwać ani edytować notek administracji, mistrza gry i moderatorów.
7. Posty należy pisać kolorem domyślnym (czarny) - inne barwy są przeznaczone dla administracji i mistrzów gry.
8. Jako, że nie wiemy kto wchodzi na forum oraz że serwer ma dostęp do treści forum i może je przekazywać dalej, prosimy o nie wprowadzanie poufnych danych i zastrzegamy, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za rozpowszechnianie danych udostępnianych na tym forum przez użytkowników i za konsekwencje ich udostępnienia.


Regulamin Techniczny

1. Rejestrując się na forum automatycznie zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu i zasad panujących na forum.
2. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania
3. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, ale musi poinformować o tym użytkowników.
4. Zabronione jest wyszukiwanie i wykorzystywanie luk w regulaminie.
5. Wszelkie spory dotyczące forum rozstrzyga administracja.
6. Prawo nie działa wstecz tzn. zasada obowiązuje od chwili jej ogłoszenia i użytkownik nie może zostać ukarany za jej wcześniejsze złamanie
7. Łamanie regulaminu będzie karane i może skutkować Banem.


Regulamin  Rejestracji

1. Forum przeznaczone jest dla osób powyżej 13-nastego roku życia.
2. Nick jest zarazem imieniem twojej postaci więc zabronione jest używanie znaków szczególnych oraz liczb. Wyjątkiem jest apostrof i myślnik.
3. Po rejestracji jak najszybciej uzupełnij pola w profilu. Pamiętaj o ich regularnym uaktualnianiu.


Regulamin Postaci

1. Na tym forum głównymi grywalnymi gatunkami są zwierzęta występujące w Parku Narodowym Yellowstone i okolicy. Większe zwierzęta typu niedźwiedź, bizon itp. nie mogą być pierwszym kontem i wymagają zgody administracji. Nie wcielamy się w ludzi, wyjątkiem jest Mistrz Gry.
2. Na forum nie ma magii więc wszystkie udziwnienia typu rogi, skrzydła, nienaturalne umaszczenie, znaczek na biodrze są zabronione (oczywiście nie dotyczy to skrzydeł u ptaków, poroża u jeleni itp.).
3. Avatar odzwierciedla wygląd twojej postaci.


Regulamin Fabularny

1. Żeby móc rozpocząć rozgrywkę fabularną trzeba mieć napisaną i zaakceptowaną kartę postaci.
2. Postać jest ŚMIERTELNA i na forum istnieje selekcja naturalna. Miej to na uwadze kiedy będziesz skakał z urwiska, lub jadł trujące rośliny.
3. Na forum nie ma multilokacji. Wyjątkiem jest
4. Czynności wykonywane przez zwierzęta muszą być zgodne z ich fizycznymi możliwościami np. koń nie ugotuje sobie zupy, wilk nie zwiąże kogoś liną itp.
5. Po śmierci może istnieje życie wieczne, ale na naszym forum nie jest to opisywane, dlatego zmarła postać nie może ingerować w fabułę.
6. Informacje dotyczące fabuły postać czerpie z samej fabuły, z ustaleń między poszczególnymi graczami (oczywiście logicznie uzasadnione) lub z ustaleń grupowych.
7. Zakaz pisania postów nie fabularnych w fabularnych tematach.
8. Mistrz gry ma prawo ingerować w fabułę bez zgody użytkownika oraz ma licencje na zabijanie, kaleczenie i trwałe uszkadzanie postaci o ile nie będzie dochodziło do nadużycia tej władzy. W takim przypadku dana akcja zostaje cofnięta, a MG zdegradowany.
9. Sceny erotyczne są dozwolone w granicach dobrego smaku, ale sam akt musi być ukryty pod postacią trzech kropek (w ten sposób […]) lub poprzedzony widocznym napisem 18+.
10. Każdy użytkownik ma możliwość zakładania nowych tematów fabularnych ale muszą być one realistyczne  ( np. nie ma wodospadów na pustyni) i na początku tematu musi znaleźć się opis tego miejsca.
11. Postać może przeklinać i  obrażać inne postacie, ale dla użytkownika jest to zabronione.
12. Dopuszczane są sytuacje w których dwie postacie tego samego użytkownika spotkają się. Jednak w przypadku walki wykorzystanie obu postaci musi być logicznie uzasadnione. Przekazywanie przez nie informacji też musi być logicznie uzasadnione.
13. W pisaniu postów nie obowiązuje tzw. „kolejka” (wyjątkiem są walki).


Regulamin Multikont

1. Każdy użytkownik może posiadać trzy konta. Jeżeli chcesz więcej musisz uzyskać zgodę administracji.
2. Zbyt częste zawieszanie postaci, jej specjalne uśmiercanie, zaniedbywanie, będzie zmniejszało szanse na uzyskanie zgody na kolejne multikonto.
3. Postacie zawieszone lub martwe nie liczą się do puli multikont.
4. Każde multikonto musi być wpisane w pole ,,multikonta” w profilu użytkownika.Administracja nie ponosi odpowiedzialności za łamanie zasad i regulaminu przez użytkowników oraz za złamanie przez nich praw autorskich oraz prawa polskiego.

Admin
Admin

Liczba postów : 5
Join date : 01/08/2018

Zobacz profil autora http://yellowstone.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach